ix20 ix20

Nepropásněte nejlepší nabídku legendárního Hyundai ix20

Již od 279 990 Kč*

Nenechte si ujít poslední příležitost získat dlouhodobě nejprodávanější MPV v ČR Hyundai ix20 v limitované edici Last Edition. Model ix20 je mimořádně prostorný vůz, který si i Vy oblíbíte pro vyšší pozici při řízení, variabilitu interiéru, výkonný motor 1,6i 124 k s 6st. převodovkou a mimořádně bohatou výbavu vč. klimatizace.

Bohatá výbava Trikolor Plus přináší:

  • Manuální klimatizaci
  • Přední mlhovky, palubní počítač
  • Asistent rozjezdu do svahu HAC
  • Rádio s CD přehrávačem, MP3, USB+AUX, 4 reproduktory
  • Ovládání audiosystému na volantu
  • Kůží potažený volant a hlavici řadicí páky
  • Dálkové ovládání centrálního zamykání a alarm
  • A mnoho dalšího
Best of

Navíc Vám přináší řadu hodnotných benefitů, které získáte při koupi nového vozu zcela zdarma.

Více informací naleznete:

ix20 ix20

* Nabídka platí jen do vyprodání zásob.


Prémie a akční cena platí u autorizovaných prodejců Hyundai a je podmíněna registrací vozidla na jméno zákazníka v případě využití Hyundai pojištění. Podmíněnost Hyundai pojištěním se nevztahuje na zákazníky, kteří se chystají vozidlo vyvézt a registrovat v zahraničí. Registraci vozidla na registrační značky zprostředkovává autorizovaný prodejce Hyundai. V případě prodeje zahraničnímu zákazníkovi (v rámci EU) je nutné vozidlo přihlásit v zemi původu klienta a to nejpozději do 1 měsíce od převzetí vozidla. Prémie a benefity Hyundai neplatí pro velkoodběratele. Pro nabídku se obraťte na prodejce Hyundai.


- Nízké splátky s nulovým navýšením: Vyberte si variantu financování HYUNDAI FINANCE podle svých potřeb v závislosti na výši akontace, délce a frekvenci splácení a způsobu ukončení smlouvy.


- Nejvýhodnější Hyundai pojištění: Získejte pojištění s mimořádně výhodnou sazbou a možností GAP na 1 nebo 3 roky.


- Sada zimních kol zdarma: Získejte bezplatně sadu 4 zimních pneu a 15" ocelových disků a TPMS ventilků.


- Slevová tankovací karta na 5 let: Spolu s asistenční kartou platnou po dobu platnosti záruky získáváte slevu 0,40 Kč na 1 litr paliva bez omezení km platnou v síti čerpacích stanic akceptujících karty CCS a 0,70 Kč v síti MOL.


Bližší informace k benefitům můžete získat u autorizovaného prodejce vozidel Hyundai.


Všechny fotografie jsou pouze ilustrativní

Žádost o testovací jízdu

Termíny testovacích jízd již mohou být vyčerpané

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ beru na vědomí, že společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. a prodejce/opravce dle mého výběru města bude zpracovávat mé osobní údaje, a to pro účely nabízení obchodu a služeb. Bližší informace o zpracování mých osobních údajů jsou dostupné v Zásadách zpracování osobních údajů a pravidlech využívání cookies.

Zpracování osobních údajů se řídí těmito Zásadami zpracování osobních údajů.

Údaje označené * jsou povinné

Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou pouze informativní, doporučené společností Hyundai Motor Czech s.r.o a nezavazují k uzavření smlouvy. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další akční nabídky

Menu